קיקוס הוקם במטרה לאפשר מענה זמין ונוח לעיצוב אקלקטי וצעיר בכל תחומי החיים. המוצרים הטרנדיים של קיקוס מאפשרים לעצב את החיים בדיוק על פי הטעם האישי: במטבח, בסלון, בחדר השינה, בחדר האמבטיה, בחדר הילדים, בבית הספר ובעבודה.

המותג הוא פרי אהבת העיצוב והפונקציונליות: בכל אקססורי שתמצאו בקיקוס הושקעו אהבה ושאיפה להפוך את החיים היומיומיים לנוחים, קלילים ומלאי סטייל. עם אקססוריז המעוצבים ברוח צעירה ומשולבים בחיים היומיומיים, הרבה יותר כיף לפתוח את היום, להגיע לבית הספר, ליהנות משולחן עבודה מצויד ומאורגן תוך שמירה על רמת חיים גבוהה והקפדה על סטנדרט של איכות ופונקציונליות עד לפרט הקטן.

על ידי הקפדה על מוצרים איכותיים ומעוצבים, קיקוס מעניקה לכם את האפשרות ליצור את סביבת החיים האידאלית, בטעם האישי שלכם ובסגנון המועדף עליכם: מינימליסטי, רטרו, פסטורלי, ביתי, ילדותי או אקלקטי.

כל אחת מהמחלקות כוללת מוצרים שנבחרו תוך הקפדה על שאיפה ליצירת הרמוניה מושלמת בבית, סטייל מפנק ורמת חיים גבוהה. בין מגוון המותגים באתר: NICI ניקי, Kitchen star ,joie ,TOPModel ,Sprayground ,Loopy ,Groopy ,Step By Step ,Converse all star, ועוד.

משרדנו יושבים ברחוב הסתת 17, חולון וניתן להגיע בתיאום מראש בלבד:

קיקוס kikos
סגירת תפריט
×

עגלת קניות